strona główna »

Jak współpracujemy

ZAMÓWIENIE

 1. Pierwszym etapem kontaktu jest złożenie zamówienia na stronie  Zamów pomoc.
 2. Jeśli zamawiasz usługę  z konkretnym terminem na portalu ZnanyLekarz (wejście na stronie Zamów pomoc), wszystkie informacje co do dalszego kontaktu są tam umieszczone. Jeśli zamawiasz usługę poprzez mój formularz na stronie Zamów pomoc, kontaktuję się z Tobą telefonicznie lub mailowo w możliwie najkrótszym czasie i ustalamy szczegóły. Proszę Cię o dodatkowe wyjaśnienia, jeśli coś jest dla mnie niejasne. 

PIERWSZE SPOTKANIE

 1. Dobrym pomysłem na rozpoczęcie współpracy jest pojedyncza Konsultacja psychologiczna,  Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, mogę odmówić zlecenia lub poprosić Cię o przybycie z rodzicem/rodzicami lub opiekunem prawnym.
 2. Spotykamy się bezpośrednio w moim gabinecie lub online. Moim zdaniem spotkanie bezpośrednie daje lepszy fundament do działania, ale czasami łatwiej jest spotkać się online, a zależy nam na czasie, więc forma zdalna jest wystarczająca.
 3. Na pierwszym spotkaniu zapoznajemy się, budujemy zaufanie i dobre porozumienie. Dokładnie analizujemy Twoją sytuację. Określamy Twoje problemy, potrzeby, oczekiwania, zastrzeżenia. Zastanawiamy się, czy chcemy pracować dalej razem i w jakim formacie. Odpowiadam na Twoje pytania.
 4. Jeśli na pierwszym spotkaniu nie uda nam się zbudować porozumienia co do dalszej współpracy, na tym etapie kończymy kontakt.

Ścieżka 1: BEZPOŚREDNIE WSPARCIE

 1. Podczas spotkań monitorujemy Twoją sytuację, omawiamy ew. zmiany
 2. Udzielam Tobie bezpośredniego wsparcia i dbam o Twoją kondycję psychiczną. Określasz,  co jest dla Ciebie najważniejsze i na tym się skupiamy.
 3. Kolejne spotkania odbywają się wg ustaleń. Ty decydujesz, czy chcesz zamawiać pojedyncze sesje, czy pakiet 5 lub 10 sesji.
 4. Pracujemy dalej na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Możemy rozwijać poszczególne tematy, a możemy poruszać kolejne kwestie.
 5. Badamy, jaka jest Twoja aktualna sytuacja, czy coś się zmieniło, czy chcesz przekazać mi nowe informacje. Udzielam Tobie niezbędnego wsparcia.
 6. Realizujemy wspólnie cele ważne dla Ciebie w wybranej formie. Wspieram Cię w procesie i odpowiadam na Twoje pytania. 
 7. Jeśli w pewnym momencie zdecydujesz się działać samodzielnie, kończymy współpracę. Zawsze możemy wrócić do rozmów.

Ścieżka 2: POŚREDNIE WSPARCIE

 1. Podczas spotkań analizujemy głębiej Twoją sytuację. Określamy, które tematy najważniejsze.
 2. Udzielam Tobie informacji o rodzajach i metodach wsparcia w ramach: terapii, psychoterapii, coachingu, szkoleń, mentoringu, doradztwa.
 3. Zastanawiasz się, jaki proces wsparcia jest dla Ciebie najlepszy, a ja Tobie towarzyszę i udzielam niezbędnych wskazówek. 
 4. Skupiasz się na sobie, ale możesz włączyć w rozważania pomoc dla osób ważnych dla Ciebie
 5. Kolejne spotkania odbywają się wg ustaleń. Ty decydujesz, czy chcesz zamawiać pojedyncze sesje, czy pakiet 5 lub 10 sesji.
 6. Omawiamy, jakie opcje pomocy dostępne są w Twojej lokalizacji i gdzie znajdziesz najszybciej pomoc.
 7. Badamy, jaka jest Twoja aktualna sytuacja, czy coś się zmieniło, czy chcesz przekazać mi nowe informacje
 8. Pomagam Tobie zaplanować działania, by skutecznie znaleźć właściwą pomoc.
 9. Jeśli zdecydujesz się działać samodzielnie, kończymy współpracę. Zawsze możemy do niej wrócić.
 10. Jeśli potrzebujesz mojego towarzyszenia w trakcie działań, kontynuujemy współpracę.